slider-img

FAQ

DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 250 zł.

Odpowiedź znajdziesz w zakładce O NAS 🙂

Tak, nasze kosmetyki są wegańskie. Nie używamy żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, nie testujemy produktów na zwierzętach. Przypominamy, że testowanie produktów kosmetycznych na zwierzętach jest w Europie zabronione!

Nasz produkt flagowy YAABA Face & Body ma 100% składników naturalnych. Jeśli tylko to możliwe, zostajemy przy recepturach 100% naturalnych, ale nigdy nie schodzimy poniżej 95% składników naturalnych.

To zależy jak się z niego korzysta. Generalnie jest to produkt bardzo wydajny. Przy regularnym, codziennym stosowaniu na całe ciało słoik 180 ml powinien Ci wystarczyć na około 1 miesiąc.

Kosmetyki przygotowujemy w małych partiach, tak aby trafiały do Was świeże. Termin ważności każdego z nich to 12 miesięcy od daty produkcji.

Tak, zanim wprowadzimy kosmetyk do sprzedaży, wykonujemy wszelkie badania laboratoryjne, jakie są niezbędne do uzyskania raportu bezpieczeństwa produktu. Ponadto, każdy kosmetyk jest badany dermatologicznie oraz przechodzi ocenę aplikacyjno-użytkową.

Jak najbardziej! YAABA FACE & BODY może być stosowany już od 1 dnia życia 🙂
Pełny opis:
YAABA FACE& BODY